Переробний цех функціонує в Путилі, лісопильні рами – в Селятині та Верхньому Біскові. У Верхньому Біскові модернізували переробку деревини. З Усть-Путили значно ближче вивозити пиломатеріали на експорт і в інші області держави, ніж із Селятина чи Путили. Тому керівництво лісгоспу вирішило модернізувати тут виробництво і змонтувати цех по переробці лісу-кругляка.
– Розпочали реконструкцію в 2016 році, – розповідає старший майстер Петро Чечул. – На переобладнання витратили 2,5 мільйона гривень. Звели приміщення, навіси, закупили лінію по переробці, станок-многопил ВЦ-250-35 виробництва польсько-німецької фірми вартістю 710 000 грн. Є також нова рамкова пилорама, на якій працюють четверо чоловік. П’ятеро зайняті на многопилі. За місяць переробляємо 550 м3 лісу-кругляка. Левову частину сировини поставляє Усть-Путильське лісництво, трохи менше – Яблунівське.
Пан Петро розповів, що за місяць випускають продукції на суму понад 1 мільйон гривень. Усі пиломатеріали обрізні. Це дошка, брус, інші сортименти.
Приїжджають за продукцією зі сусідніх і інших областей України, а також і з Румунії.
По-господарськи підійшли лісівники до переробки деревини. Адже везти ліс-кругляк на переробку в Путилу при нинішніх цінах на пальне досить накладно, а тут значно скорочуються затрати на перевезення. Кускові відходи, яких за місяць назбирується 120-150 м3, реалізують місцевому населенню та установам соцкультпобуту. Тирсу купують підприємці для виготовлення паливних пелетів. Отже, всі відходи йдуть у доходи.
Не забули й про працівників. Функціонує лазня, парильня, душові. Зі смаком обладнанні побутові кімнати. Робітники розповідають, що отримують на руки 9-11 тисяч гривень. І не треба їхати за кордон, кожного вечора вони з сім’єю.